Máte radi ľudí? Zaujíma vás, ako sa majú, čo robia, čo sa naučili, ale aj to, čo čítajú, čo počúvajú a ako oddychujú? Aj na jeseň sa v nedeľu podvečer na Instagrame stretávame s inšpiratívnymi hosťami a vy môžete byť pri tom. Sériu Na vlastných nohách podporuje Nadácia Orange a pripravujeme ju spolu s Triple Fingers a Coffee Sheep.

V nedeľu 24. októbra sme sa porozprávali s Maťom Kvasňovským o funkčnom softvérovom dizajne, živote v Londýne, kreslení, basketbale a všeličom možnom. Matej Kvasňovský je produktový dizajnér a cestovateľ. V anglickom finančno-technologickom startupe Elliptic komunikuje s klientmi so zámerom dosiahnuť, aby navrhovaný softvér bol funkčný, estetický a skúsenosť koncového užívateľa čo príjemnejšia. So svojou manželkou Samanthou pochádzajúcou z Brazílie sa zoznámil v Austrálii. Na niekoľko hodín týždenne sa z neho stáva výtvarník. Vymyslel si vlastný štýl, ktorý mu umožňuje kresliť objekty tak, ako ich sám vníma. Obzvlášť rád sa v nich vracia k rodnému Trenčínu. Venuje sa aj aktuálnemu trendu NFT – nezameniteľným tokenom, úsiliu skĺbiť blockchain technológie a umenie.

Ivan Ježík pozerajúci na obrazovku mobilu počas online ozhovoru

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram