Loading udalosti

Oflajn 13

vstupné dobrovoľné

Podrobnosti

Dátum:
8. decembra
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
vstupné dobrovoľné
Udalosť:

Miesto

Vaša obývačka
Webstránka:
https://www.facebook.com/voices.sk/

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Decembrové podujatie usporiadame na www.facebook.com/voices.sk. Kvíz môžete hrať samostatne, môžete vytvoriť domáce tímy alebo sa môžete prepojiť s kamarátmi na diaľku. Počet členov nie je obmedzený. Kvíz bude mať dve kolá, každé s desiatimi otázkami. Najlepšie tri tímy odmeníme. Platí dohoda, že hráme fér, nepoužívame literatúru ani internetové vyhľadávanie.

Ako sa zaregistrovať a uhradiť štartovné?

Štartovným podporíme chránenú dielňu Baliareň Na Ceste, ktorá poskytuje pracovné uplatnenie ľuďom so zdravotným znevýhodnením. Štartovné za členov tímu pošlite, prosím, na účet Voices SK65 0200 0000 0024 1744 6357. Do správy pre prijímateľa, prosím, napíšte: Oflajn 13 Meno tímu. Ak vám situácia neumožňuje úhradu 3€/účastník, nemusíte sa vopred registrovať a platiť, môžete si aj tak zahrať.

V utorok 8. decembra o 18:00 prevedieme v úvode videa účastníkov a účastníčky pravidlami a potom všetkými dvadsiatimi kvízovými otázkami. Zároveň uvidíte link na elektronický formulár, kde budete označovať odpovede, ktoré považujete za správne. Môžete si ho otvoriť v samostatnej záložke alebo na inom zariadení. Každý tím vypĺňa len jeden formulár a súťažne hrať je potrebné v reálnom čase. Po odoslaní formulára v poslednej časti videa plánujeme dva krátke rozhovory. Jeden so zástupcom z dielne a druhý so spoluorganizátormi z obchodu BEZOBALiSu, ktorý pripravuje ceny pre víťazné tímy. O 19:00 vám naživo povieme správne odpovede a vyhlásime výsledky kvízu.

Tešíme sa na vás a urobíme všetko pre to, aby ste sa dobre zabavili.

Kvíz pripravujeme v spolupráci so študentmi, s Dominikou a Maťom z Triple Fingers. Celoročný projekt Oflajn 2020 je podporený z programu ACF Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.