Praktický workshop s Andrejom Jeleníkom je pre všetkých, ktorí chcú lepšie zaobchádzať so stresom, rozvíjať nadhľad, vnútorný pokoj, uvoľnený postoj či účinne zvládať svoje emócie. Všímavosť (mindfulness) je zjednodušene schopnosť byť duchom prítomný tu a teraz s postojom zvedavosti a nehodnotenia. Jednoduchým spôsobom nám pomáha efektívne rozvíjať vyššie spomenuté kvality. V tomto zážitkovom workshope si predstavíme základy konceptu všímavosti pre každodenný život – obsahom bude teória a úvodné zážitkové cvičenia z programu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) – rešpektovaného a klinicky overeného programu pre posilnenie zdravia a kvality života.

Andrej vyštudoval psychológiu a dejiny umenia a kultúry. Viac ako 9 rokov pracuje v oblasti psychológie, osobného rozvoja a zvládania stresu. Má skúsenosti so zdravotníctvom, školstvom aj vzdelávaním v biznis sfére. Posledných päť rokov sa aktívne venuje rozvoju všímavosti vo svojom osobnom živote, u individuálnych klientov aj skupín. Pôsobí ako psychológ, lektor zážitkových workshopov a získal oprávnenie vyučovať aj certifikovaný program MBSR.

Podujatie je vypredané, ďakujeme. V prípade záujmu o miesto náhradníka nám, prosím, napíšte na voices@voices.sk.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram