Ak chceš uskutočniť svoj podnikateľský nápad alebo komunitný projekt, je rozumné ho jasne uchopiť a neustále rozvíjať. Workshop s Ivanom Ježíkom je zameraný na zefektívnenie práce a zlepšenie komunikácie. Vhodný je pre profesionálov na voľnej nohe, remeselníkov, kreatívcov, koordinátorov neziskových iniciatív, študentov a všetkých podnikavých ľudí. Účastníci sa dozvedia, čo je značka a prečo je dobré sa ňou zaoberať, naučia sa, čo je vizuálna identita a čo sú komunikačné posolstvá. Získajú užitočné tipy, ako rozvíjať svoju dôveryhodnosť, účinne používať internetové sociálne siete a vytvárať si komunitu priateľov.

O lektorovi:
Ivan Ježík vyrastal v Trenčíne. Po skončení MFF UK v Bratislave študoval v Londýne. Osem rokov učil matematiku na Slovensku, vo Švédsku, Rakúsku a Anglicku. Pracoval ako manažér pre internú komunikáciu a elektronické médiá vo VÚB banke a bol programovým riaditeľom Nadácie Pontis. Od roku 2008 vedie Voices a je nezávislým konzultantom pre rozvoj značky. Venuje sa príprave a moderovaniu kultúrnych a diskusných podujatí, najmä projektom Choices a Train21.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram