Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Zabudnite na Alzheimera

5€

Podrobnosti

Dátum:
10. apríla 2018
Čas:
17:00 - 18:30
Cena:
5€
Udalosť:

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Miesto

Café Sládkovič
Mierové námestie 33,
Trenčín,
Webstránka:
sladkovic.sk

Stretnutie o tom, ako pamäť funguje, čo jej robí dobre a ako ju môžeme rozvíjať napríklad prostredníctvom učenia sa jazykov. Vysvetlili sme si, aké triky a techniky môžu zefektívniť učenie sa a zapamätávanie si. Spolu sme sa naučili, ako meniť zdanlivé hendikepy na výhody a získať väčšie sebavedomie.

Neformálna prednáška Anny Jančovej o spôsoboch efektívneho narábania s pamäťou, ktoré sama využíva pri jazykovom vyučovaní dospelých a ktoré majú úspešné uplatnenie aj v iných oblastiach.

Anka je Považskobystričanka, mama dvoch dospelých detí, psa a mačky. Slovo a reč ju priťahovali odmalička. Takmer dvadsať rokov učila jazyky na stredných školách na Považí, venovala sa spolupráci so zahraničnými školami a študentskému divadlu. Neskôr si založila vlastnú jazykovú školu Enjoy School, kde sa snaží dokázať, že učenie jazykov môže byť moderné, progresívne a zábavné. Popri škole sa podieľa na komunitnom živote v Považskej Bystrici, najmä v oblasti kultúry. Viac o nej nájdete na www.ucitelkaanglictiny.sk.

Prezentácia z prednášky