Tvorivý workshop s i.v. je pre všetkých, ktorí chcú sami navrhnúť a zhotoviť šperk pre seba alebo niekoho blízkeho. Niekoľko pripravených grafických motívov a farebných variácií budete môcť sami dotvoriť pomocou fixiek. Lektorka vám porozpráva všeličo o výrobe šperkov a domov si odnesiete svoj vlastný. Výber je na vás – môže to byť jednoduchá brošňa, náušnice, náhrdelník alebo čokoľvek ozdobné, čo vám napadne.

Ivana Santová založila značku i.v. v roku 2010. Označenie vzniklo ako skratka jej krstného mena a ukrývalo v sebe význam ”iného videnia”. Rada pracuje s materiálmi, ktoré nie sú typické pre klasický šperk, dotvára ich pomocou grafických motívov a vzorov, ktoré sama navrhuje. Ak sa práve nehrá s grafikou, snaží sa, aby vynikol ich tvar a kompozícia. Okrem šperkov sa venuje pedagogickej činnosti na Strednej umeleckej škole a popritom fotí. Niektoré jej fotky občas objavia aj v kolekciách jej šperkov. Teší sa, že môže prezentovať nielen svoju tvorbu a nápady, ale ponúknuť aj svoje tipy a triky ďalším kreatívnym ľuďom.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram