Rozprávanie a počúvanie príbehov je odjakživa jednou z najprirodzenejších činností a nie je tomu inak ani dnes. Pomáhajú nám totiž rozvíjať osobné i pracovné vzťahy. Ich prostredníctvom sa delíme s priateľmi o zážitky, učíme sa, navzájom komunikujeme. Poskytujú nám nápady, emócie, myšlienky aj životné lekcie. Prečo to tak je? Aký príbeh je dobrý? Ako také príbehy tvoriť?

Workshop je pre všetkých, ktorí chcú o rozprávaní príbehov vedieť viac. Povieme si, prečo nás príbehy fascinujú, kde ich môžeme použiť a ako ich máme správne budovať. Naučíme sa načrtnúť príbeh, formovať postavy, správne vybrať a meniť tempo. Účastníci budú po absolvovaní workshopu vedieť lepšie tvoriť príbehy tak, aby ich osobná a pracovná komunikácia bola radostnejšia a efektívnejšia.

Ivan Ježík vyrastal v Trenčíne. Po skončení MFF UK v Bratislave študoval v Londýne. Osem rokov učil matematiku na Slovensku, vo Švédsku, Rakúsku a Anglicku. Pracoval ako manažér pre internú komunikáciu a elektronické médiá vo VÚB banke a bol programovým riaditeľom Nadácie Pontis. Od roku 2008 vedie Voices a je nezávislým konzultantom pre rozvoj značky. Venuje sa príprave a moderovaniu kultúrnych a diskusných podujatí, najmä projektom Choices a Train21.

Podujatie je vypredané, ďakujeme. V prípade záujmu o miesto náhradníka nám, prosím, napíšte na voices@voices.sk.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram