Praktický workshop s Oliverom Jakubíkom o tom, ako môžeme drobnými zmenami dosiahnuť viditeľné výsledky v podobe efektívnejšej práce, novej motivácie a väčšieho priestoru na oddych. Ak chceme naplno žiť, pracovať, podnikať, viesť ľudí alebo napĺňať poslanie neziskovky, pomôže nám poriadok v každodenných úlohách, termínoch, prioritách a činnostiach. Pomocou jednoduchých, konkrétnych a na prax zameraných techník (o.i. Getting Things Done, Eat That Frog, Pomodoro, InBox Zero) a princípov osobnej produktivity sa na workshope naučíme lepšie riadiť svoju prácu a získame viac času pre seba, svoju rodinu, priateľov a veci, ktoré nás bavia.

Oliver po období pôsobenia na manažérskych a obchodných pozíciách v roku 2008 založil tréningovú a konzultačnú spoločnosť s cieľom prinášať firmám, manažérom, podnikateľom a freelancerom zmysluplné školenia zamerané na prax a dosiahnutie zmien. V spoločnosti FLOWY s tímom lektorov realizuje ročne desiatky školení zameraných na rozvoj efektívnej komunikácie, získanie nového pohľadu na predaj a prístup k zákazníkom, rast osobnej produktivity a formovanie novej generácie lídrov. Osobnej produktivite sa začal venovať, lebo nič nestíhal. Kopili sa mu nedokončené úlohy, strácal prehľad v termínoch, nemal istotu pri rozhodovaní o prioritách. Naučil sa, že vniesť trvalý poriadok a kontrolu nad pracovnými povinnosťami a úlohami sa dá - a je to dokonca oveľa jednoduchšie, ako si ľudia myslia.

 

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram