Praktický workshop s Andrejom Jeleníkom pre všetkých, ktorí chcú otvorenejšie a nehodnotiaco pozorovať a popisovať vlastné prežívanie, a odhaliť tak reálne možnosti, ako zmeniť pohľad na stránky svojej osobnosti, ktoré považujú za nedostatky a nemajú ich na sebe radi. Po stretnutí bude každý účastník môcť byť na seba bez výčitiek menej prísny a viacerí dokonca nájdu vo svojich slabých stránkach ukryté poklady, ktoré ich môžu posilniť a obohatiť.

Andrej vyštudoval psychológiu a dejiny umenia a kultúry. Viac ako 9 rokov pracuje v oblasti psychológie, osobného rozvoja a zvládania stresu. Má skúsenosti so zdravotníctvom, školstvom aj vzdelávaním v biznis sfére. Posledných päť rokov sa aktívne venuje rozvoju všímavosti vo svojom osobnom živote, u individuálnych klientov aj skupín. Pôsobí ako psychológ, lektor zážitkových workshopov a získal oprávnenie vyučovať aj certifikovaný program MBSR.

Podujatie je vypredané, ďakujeme. V prípade záujmu o miesto náhradníka nám, prosím, napíšte na voices@voices.sk.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram