Praktický workshop s Andrejom Jeleníkom pre všetkých, ktorých zaujíma všímavejšie zaobchádzanie s nárokmi a sebakritikou. V kultúre nekonečného súťaženia, porovnávania sa s druhými, honby za dokonalosťou a perfektnými výkonmi môže znieť súcit k sebe ako luxus či slabosť, ktorú si nemôžeme dovoliť. Pravdou však je, že bez neho náš život veľmi ochudobňujeme.

Moderné výskumy potvrdzujú, že rozvíjanie súcitu k sebe vedie k lepšej kvalite života, efektívnejšiemu zvládaniu náročných emócií či stresu a spokojnejším vzťahom. Radikálnym spôsobom tiež lieči nedostatočný pocit vlastnej hodnoty, neustálu sebakritiku či pocity hanby. Zručnosť súcitnosti k sebe zahŕňa zaobchádzanie so sebou a svojím prežívaním láskavo – rovnako ako by sme sa správali k najlepšiemu priateľovi či milovanej osobe. Aké by to bolo od seba dostať rovnakú pozornosť, keď ju potrebujeme najviac? Ako sa líši od ľútosti či empatie? Workshop je úvodom do témy, ponúkne prezentáciu a krátke zážitkové cvičenia k rozvíjaniu zručnosti láskavejšieho zaobchádzania so sebou, náročnými emóciami a efektívnejšiemu spôsobu, ako sa motivovať než je len sebakritika a tvrdosť.

Andrej vyštudoval psychológiu a dejiny umenia a kultúry. Viac ako 9 rokov pracuje v oblasti psychológie, osobného rozvoja a zvládania stresu. Má skúsenosti so zdravotníctvom, školstvom aj vzdelávaním v biznis sfére. Posledných päť rokov sa aktívne venuje rozvoju všímavosti vo svojom osobnom živote, u individuálnych klientov aj skupín. Pôsobí ako psychológ, lektor zážitkových workshopov a získal oprávnenie vyučovať aj certifikovaný program MBSR.

Podujatie je vypredané, ďakujeme. V prípade záujmu o miesto náhradníka nám, prosím, napíšte na voices@voices.sk.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram