Ak sa dobre pozeráme, zbadáme, že každý z nás je jedinečný a pozoruhodný. Vo štvordennej redaktorsko-moderátorskej dielni (spolu štyri stretnutia 9:00 – 13:00) sa naučíme klásť otvorené otázky a viesť s respondentom pútavý rozhovor určený pre verejnosť. Prídeme na to, ako odhaliť skutočnú osobnosť človeka (jeho pocity, osobný príbeh a prežívanie), ako vytvoriť dôveru, neposudzovať a nekritizovať. Bližšie spoznáme, ako sa rozprávať s hosťom naživo pred publikom, ale aj ako pripraviť a spracovať rozhovor pre tlačené médium či online časopis. Pozveme k nám hostí a pár rozhovorov si vyskúšame.

Lektor dielne Ivan Ježík je komunikatívny introvert, ktorý v roku 2008 založil Voices. Predtým učil matematiku, pracoval v banke a bol programovým riaditeľom Nadácie Pontis. Má rád ľudí a je zvedavý. Ak sa niečo dozvie, nenechá si to pre seba. Moderuje diskusie Choices, je autorom Zápiskov z Trenčína, podporuje umelecké a študentské iniciatívy a občas prednáša. Pomáhal vzniku TEDxTrenčín a konferenciám Cesty k dobrej škole.

Podujatie je vypredané, ďakujeme. V prípade záujmu o miesto náhradníka nám, prosím, napíšte na voices@voices.sk.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram