Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Prvý krok k podnikaniu

Zadarmo

Podrobnosti

Dátum:
1. júna 2017
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť:

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Miesto

Voices
Sládkovičova 8,
Trenčín,
Webstránka:
voices.sk

Neformálna prednáška Tigrana Aleksanyana pre všetkých, ktorí majú chuť stáť na vlastných nohách, ale aj tých, ktorí hľadajú inšpiráciu alebo nevedia, či ich nápad je vhodný na podnikanie.

Účastníci sa naučili, aké vlastnosti, zručnosti a vedomosti by im nemali chýbať pri rozbiehaní podnikania. Dozvedeli sa, ako z podnikateľského nápadu urobiť podnikateľský zámer a čím presvedčiť banku či investora, aby im s tým od úplného začiatku pomohol.

Tigran rád pomáha druhým s vypracovaním biznis plánu, nastavením cash flow a overením obchodných partnerov. Koordinuje program www.zacinamepodnikat.sk, ktorým Slovenská sporiteľňa podporuje začínajúcich podnikateľov – dokonca aj tých drobných alebo takých, ktorí nie sú zaujímaví pre investorov. Mohli ste ho vidieť rozprávať na podujatiach Forbes 30 pod 30, Startup Weekend či obľúbenom Night of Chances. Popritom vedie združenie GLEN Slovakia, ktoré školí a vysiela mladých dobrovoľníkov na rozvojové stáže. Pochádza z Arménska, vyše 13 rokov žije na Slovensku a baví ho motivovať ľudí viac sa smiať.