Večer so Soňou Lexmanovou bude o tom, ako sa mladá reportérka a moderátorka spravodajstva v komerčnej televízii postupne vypracovala na manažérske pozície v úspešnej PR agentúre či v asociácii organizácií poskytujúcich granty. S mamou troch detí sa porozprávame o tom, ako funguje PR agentúra, čo presne robí Fórum donorov, ako sme na tom na Slovensku s filantropiou, ale aj o tom, kto a ako jej pomáha zosúladiť pracovné povinnosti a rodinu.

Vítaní sú všetci so zvedavými otázkami, ale aj tí, ktorí chcú iba počúvať a lepšie spoznať šikovného človeka z trenčianskeho regiónu.

Soňa je výkonnou riaditeľkou Fóra donorov a zároveň vedie tvorivý tím PR agentúry SKPR Strategies. Začínala v televízii Markíza, neskôr pre TV JOJ pripravovala publicistickú reláciu Noviny Plus, spoluzakladala a manažovala firemnú nadáciu. Počas práce v PR agentúre Neopublic Porter Novelli viedla tímy pre klientov ako Telekom, Coca Cola, Procter & Gamble či Adidas, teraz medzi jej klientov patria Microsoft, Avon, Staropramen či Slovenský olympijský výbor. Angažuje sa v neziskovom sektore, spolupracuje s viacerými občianskymi združeniami a je členkou Rady vlády pre mimovládne neziskové organizácie.

Vstup na podujatie je voľný. Registrácia nie je potrebná.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram