Na Sládkovičovej 8 privítame Lukáša Sládkoviča 🙂 Porozpráva nám o zrode myšlienky priniesť do Trenčína kaviareň v štýle, ako o nej často rozprával Milan Lasica. Poctivá stará kaviareň s veľkými oknami, kde sa diali pekné rozhovory a kde spoločnosť diskutovala. Takto inšpirovaný sa totiž Lukáš vydal splniť si sen, ktorý v sebe živil už od maturitného ročníka. Vítaní sú všetci so zvedavými otázkami, ale aj tí, ktorí chcú iba počúvať a lepšie spoznať podnikavého človeka z trenčianskeho regiónu. Dozvieme sa, či je dnes ťažké pre mladých ľudí podnikať, aké úskalia treba zdolať a kto všetko nám v tom môže pomôcť.

Lukáš Sládkovič študoval na Piaristickom gymnáziu v Trenčíne. Veľa jeho priateľov a súčasne aj spolutvorcov Café Sládkovič spoznal práve na tejto škole. Ďalej študoval na UK v Bratislave právo a súčasne operný spev na konzervatóriu. Po dvoch rokoch práva a spievania odišiel na 7 mesiacov do Afriky na misie. Po návrate pracoval ako komerčný právnik a počas toho už aktívne pripravoval „Sládkoviča“.

Vstup na podujatie je voľný. Registrácia nie je potrebná.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram