Priestor pre ... je formát, ktorým vám ponúkame možnosť neformálne sa stretnúť so zaujímavým človekom z trenčianskeho regiónu.

Keď Ivica ako sedemročná napísala prvú rozprávku, netušila, že lásku k písaniu raz pretvorí do profesionálnej podoby. Na neformálnom stretnutí nám Ivica porozpráva o tom, ako sa žije na voľnej nohe profesionálke, ktorá pre klientov píše texty, robí jazykové korektúry a vymýšľa príťažlivé mená produktov či služieb, ale aj o tom, ako si splnila svoj sen byť spisovateľkou. Po dvoch biznisových knihách vychádza v týchto dňoch jej prvá fikcia Zlaté puto. Odohráva sa vo svete utajených agentúr a modernej digitálnej špionáže. Dozvieme sa, či je dnes ťažké vydať vlastnú knihu a čo nám v tom môže pomôcť.

Ivica Ďuricová je copywriterka a spisovateľka z Trenčína, ktorá študovala na Masarykovej univerzite v Brne. S písaním textov za odmenu začala v rámci spolupráce s dizajnérskym štúdiom. Vtedy zistila, že jej to ide a baví ju to. Neskôr sama založila a teraz riadi spoločnosť Adlervia. Jej prvá kniha má názov 99 inšpiratívnych podnikateľských nápadov, určite však nie je posledná. Svet kníh totiž Ivicu úplne pohltil a venuje mu stále viac času.

Vítaní sú všetci so zvedavými otázkami, ale aj tí, ktorí chcú iba počúvať a lepšie spoznať tvorivého človeka z trenčianskeho regiónu.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram