Príjemný večer s MUDr. Hanou Tisovou, prezidentkou združenia Rotary Club Laugaricio. S mamou troch detí sa porozprávame o pracovnom a súkromnom živote chirurgičky, slobode, podnikaní aj cestovateľských snoch. Spoznáme, prečo verí v dobro a prečo svojimi dobrovoľníckymi aktivitami podporuje myšlienku služby ako základnej hodnoty spoločnosti.

Hana Tisová vyrastala na Sihoti v Trenčíne a lekársku kariéru začínala ako jediná žena na chirurgii v rodnom meste. Neskôr prešla do nemocnice v Púchove a pred desiatimi rokmi si otvorila ambulanciu Chirasta. Tri dni v týždni však stále operuje v Nemocniciach s poliklinikou v Ilave a Bánovciach nad Bebravou. Má veľmi rada ľudí. Často však okolo seba vidí aj takých, ktorí potrebujú pomoc. Pomáha s výmennými pobytmi študentov, navštevuje klientov Domova sociálnych služieb - Adamovské Kochanovce a chodieva na výlety s deťmi Detského domova Lastovička. Medzi jej plánmi je otvorenie kaviarne, ktorá by ako chránená dielňa dala šancu pracovať aj ľuďom so zdravotným znevýhodnením.

Vstup na podujatie je voľný. Registrácia nie je potrebná.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram