Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Prieniky s Annou Polckovou a Sandrou Svitekovou

Podrobnosti

Dátum:
14. novembra 2023
Čas:
19:00
Webstránka:
https://trencin.maxiticket.sk/ticket/select-seats/id/16022

Miesto

Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda
Ul. kniežaťa Pribinu
Trenčín, Slovenská republika
+ Google Map
Prieniky s Annou Polckovou a Sandrou Svitekovou

S farárkou Annou Polckovou a influencerkou Sandrou Svitekovou z Dejepis inak sme sa rozprávali, ako sa im darí vo svojej profesii, ako sa k nej dostali, kto im pomohol, čo ich teší a čo čaká, aké majú záľuby a názory. Budeme sa rozprávať aj o hodnotách a odkaze Nežnej revolúcie: sloboda, demokracia, solidarita či nenásilie.

Prieniky je zábavná talkshow, ktorá vytvára priestor pre vzájomné spoznávanie sa a zbližovanie. Pozvaní hostia sú výnimoční ľudia z oblasti kultúry, vedy, vzdelávania, podnikania, športu a ďalších sfér nášho života. Neformálne zdieľajú s divákmi svoje osobné príbehy a skúsenosti, ktoré ich viedli k samostatnosti, kreativite a zodpovednosti. Zábavná talkshow, ktorá vás priblíži k zaujímavým ľuďom a ich príbehom. Moderuje Ivan Ježík z Voices. Hudobným hosťom bude Matus O.

Anna Polcková je farárka pôsobiaca v Evanjelickom cirkevnom zbore Bratislava Staré Mesto. Vo svojich kázňach sa nevyhýba zložitým témam a odvážne vyzýva k rešpektovaniu rovnosti všetkých ľudí.

Prieniky s Annou Polckovou a Sandrou Svitekovou_1

Sandra Sviteková je vyštudovaná učiteľka filozofie a histórie, autorka úspešného youtubového kanála Dejepis inak, na ktorom publikuje videá zaujímavo vysvetľujúce javy a súvislosti z histórie.

Prieniky s Annou Polckovou a Sandrou Svitekovou_2

Matus O je hudobník a spevák Matúš Oravec z Trenčína. Svoje intímne autorské skladby stavia na neštandardne ladenej gitare a sprevádza melancholickým spevom. Popri sólových koncertoch figuruje aj v kapelách ako Charms Kids, Autumnist či Trenčianska kaviareň.

Erich Vladár je trenčiansky klavirista, hudobný skladateľ a pedagóg, ktorý miluje hudbu, angličtinu a históriu. V súčasnosti je aktívny najmä v kapele Trenčianska kaviareň. Na Prienikoch zodpovedá za hudobnú zložku, ktorá prepojí rozhovory, obohatí atmosféru a ponúkne nové zážitky.

Prieniky s Annou Polckovou a Sandrou Svitekovou

Ivan Ježík je spoluautorom a moderátorom Prienikov a podcastu Rozhovory Choices. S tímom Voices sa vrátil do rodného Trenčína, kde už niekoľko rokov pripravuje rôzne kultúrne a vzdelávacie aktivity. Záleží mu na tom, aby sa tu dobre žilo a aby sa sem mladí ľudia chceli vrátiť.

Prieniky môžeme realizovať vďaka Nadácii ZSE. Ďakujeme.