Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Oflajn 8

3€

Podrobnosti

Dátum:
11. februára 2020
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
3€
Typ udalosti:

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Miesto

Galéria Vážka
Mierové námestie 19,
Trenčín,
Webstránka:
www.facebook.com/VazkaGaleriaAKaviaren/

Mestský kvíz o histórii a súčasnosti Trenčína opäť spojil ľudí rôzneho veku, temperamentu, profesií a záujmov. Stretli sme sa, vypli mobily, trochu sa zabavili a niečo sa naučili. Štartovným sme vo februári spolu podporili aktivity Trenčianskej nadácie.

Podujatia Oflajn sú pre extrovertov aj introvertov. Prísť môžeš s kamarátmi, partnerom, mamou, babkou, kolegom, alebo pokojne aj ako jednotlivec. Súťažíme spravidla v päťčlenných tímoch, ale niektoré sú aj menšie či väčšie. Kvíz má dve kolá, každé s desiatimi otázkami. Pre všetkých chystáme malé občerstvenie a prvé tri tímy dostávajú pekné ceny.

Kvíz moderovali Lujza Lehocká a Ivan Ježík. Pripravili sme ho v spolupráci so študentmi z Gymnázia Ľ. Štúra v Trenčíne, Dominikou a Maťom z Triple Fingers a Nadáciou Poštovej banky.

Projekt Oflajn 2020 je podporený z programu ACF Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.