Mestský kvíz o histórii a súčasnosti Trenčína opäť spojil ľudí rôzneho veku, temperamentu, profesií a záujmov. Stretli sme sa, vypli mobily, trochu sa zabavili a niečo sa naučili. Štartovným sme vo februári spolu podporili aktivity Trenčianskej nadácie.

Podujatia Oflajn sú pre extrovertov aj introvertov. Prísť môžeš s kamarátmi, partnerom, mamou, babkou, kolegom, alebo pokojne aj ako jednotlivec. Súťažíme spravidla v päťčlenných tímoch, ale niektoré sú aj menšie či väčšie. Kvíz má dve kolá, každé s desiatimi otázkami. Pre všetkých chystáme malé občerstvenie a prvé tri tímy dostávajú pekné ceny.

Kvíz moderovali Lujza Lehocká a Ivan Ježík. Pripravili sme ho v spolupráci so študentmi z Gymnázia Ľ. Štúra v Trenčíne, Dominikou a Maťom z Triple Fingers a Nadáciou Poštovej banky.

Projekt Oflajn 2020 je podporený z programu ACF Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram