Loading udalosti

Oflajn 12

3€

Podrobnosti

Dátum:
6. októbra
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
3€
Udalosť:

Miesto

Vaša obývačka
Webstránka:
https://www.facebook.com/voices.sk/

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

S ohľadom na epidemiologickú situáciu prebehne jesenný kvíz Oflajn opäť na www.facebook.com/voices.sk. Kvíz môžete hrať samostatne, môžete vytvoriť domáce tímy alebo sa môžete prepojiť s kamarátmi na diaľku. Počet členov nie je obmedzený. Kvíz bude mať dve kolá, každé s desiatimi otázkami. Najlepšie tri tímy odmeníme. Platí dohoda, že hráme fér, nepoužívame literatúru ani internetové vyhľadávanie.

Ako sa zaregistrovať a uhradiť štartovné?

Štartovným podporíme skautov a skautky z 93. prístavu Tortuga Trenčín. Registrácia tímu prebehne úhradou štartovného za jeho členov na účet Voices SK65 0200 0000 0024 1744 6357. Do správy pre prijímateľa, prosím, napíšte: Oflajn 12 Meno tímu. Ak vám situácia neumožňuje úhradu 3€/účastník, nemusíte sa vopred registrovať a platiť, môžete si aj tak zahrať.

V utorok 6. októbra o 18:00 prevedieme v úvode videa účastníkov a účastníčky pravidlami a potom všetkými dvadsiatimi kvízovými otázkami. Zároveň uvidíte link na elektronický formulár, kde budete označovať odpovede, ktoré považujete za správne. Môžete si ho otvoriť v samostatnej záložke alebo na inom zariadení. Každý tím vypĺňa len jeden formulár a súťažne hrať je potrebné v reálnom čase. Po odoslaní formulára v poslednej časti videa plánujeme dva krátke rozhovory. Jeden so zástupcom skautov a druhý so spoluorganizátormi z obchodu BEZOBALiSu, ktorý pripravuje ceny pre víťazné tímy. O 19:00 vám naživo povieme správne odpovede a vyhlásime výsledky kvízu.

Tešíme sa na vás a urobíme všetko pre to, aby ste sa dobre zabavili.

Kvíz pripravujeme v spolupráci so študentmi, s Dominikou a Maťom z Triple Fingers. Celoročný projekt Oflajn 2020 je podporený z programu ACF Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.