Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Oflajn 11

vstupné dobrovoľné

Podrobnosti

Dátum:
11. augusta
Čas:
20:00 - 21:30
Cena:
vstupné dobrovoľné
Typ udalosti:

Miesto

Vaša obývačka
Webstránka:
https://www.facebook.com/voices.sk/

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Najbližší kvíz sme plánovali uskutočniť na parkovisku pod terasou Coffee Sheep, AVŠAK po piatkovej porade s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva ho presúvame do ONLAJN priestoru na Facebooku. Stačí sledovať www.facebook.com/voices.sk a aktuality vo Facebookovom podujatí. Je nám to ľúto, odporúčanie odborníkov však akceptujeme, nechceme nikoho žiadnym spôsobom ohroziť.

Štartovné je 3€, bude dobrovoľné a podporíme ním Priestor, ktorý dáva život zabudnutým miestam v našom meste. Lístky sú v predpredaji v Kultúrno-informačnom centre na Mierovom námestí. Svoj tím však môžete pokojne zaregistrovať aj úhradou štartovného za všetkých jeho členov na účet Voices SK65 0200 0000 0024 1744 6357. Do správy pre prijímateľa, prosím, napíšte: Oflajn 11 Meno tímu.

Kvíz bude mať dve kolá, každé s desiatimi otázkami. Prvé tri tímy opäť dostanú pekné ceny. Moderovať ho budú Lujza Lehocká a Ivan Ježík. Pripravujeme ho v spolupráci s Dominikou a Maťom z Triple Fingers a Nadáciou Poštovej banky. Veľmi pekne ďakujeme za pomoc BEZOBALiSu, ktorý nachystal ceny.

Tešíme sa na vás.

Podujatie je súčasťou celoročného projektu Oflajn 2020 podporeného z programu ACF Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.