Loading udalosti

Oflajn 10

vstupné dobrovoľné

Podrobnosti

Dátum:
2. júna
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
vstupné dobrovoľné
Typ udalosti:

Miesto

Vaša obývačka
Webstránka:
https://www.facebook.com/voices.sk/

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Aj desiate vydanie mestského kvízu o Trenčíne prebehne vzhľadom na situáciu na internete a budeme ho naživo vysielať na www.facebook.com/voices.sk. Kvíz môžete hrať samostatne, môžete vytvoriť domáce tímy alebo sa môžete prepojiť s kamarátmi na diaľku. Počet členov nie je obmedzený. Kvíz bude mať dve kolá, každé s desiatimi otázkami. Najlepšie tri tímy odmeníme. Platí dohoda, že hráme fér, nepoužívame literatúru ani internetové vyhľadávanie.

Ako sa zaregistrovať a uhradiť štartovné?

Štartovným podporíme celoslovenský študentský časopis o umení a kultúre HMOTA, ktorý vznikol v Trenčíne. Registrácia tímu prebehne úhradou štartovného za jeho členov na účet Voices SK65 0200 0000 0024 1744 6357. Do správy pre prijímateľa, prosím, napíšte: Oflajn 10 Meno tímu. Ak vám situácia neumožňuje úhradu 3€/účastník, nemusíte sa vopred registrovať a platiť, môžete si aj tak zahrať.

Ako to prebehne?

O 17:55 si na FB stránke Voices (www.facebook.com/voices.sk) zapnete live stream, kde vás pravidlami a kvízom prevedieme. V popise videa uvidíte link na formulár, do ktorého budete zadávať svoje odpovede. Môžete si ho otvoriť v samostatnej záložke alebo na inom zariadení (ako je vám najlepšie). Každý tím vypĺňa jeden formulár. Po odoslaní formulára vám povieme správne odpovede, porozprávame sa s Laurou Bilíkovou z tímu HMOTY a s kamarátmi z Bezobalisu, ktorí chystajú ceny pre víťazné tímy. Na záver vám povieme, ako to všetko dopadlo.

Tešíme sa na vás a urobíme všetko pre to, aby ste sa dobre zabavili.

 

Kvíz pripravujeme v spolupráci so študentmi, s Dominikou a Maťom z Triple Fingers a Nadáciou Poštovej banky. Celoročný projekt Oflajn 2020 je podporený z programu ACF Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.