Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Oflajn 10

vstupné dobrovoľné

Podrobnosti

Dátum:
2. júna 2020
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
vstupné dobrovoľné
Typ udalosti:

Miesto

Vaša obývačka

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Aj desiaty kvíz prebehol vzhľadom na epidemiologickú situáciu ako vysielanie naživo na našej stránke na Facebooku. Potešilo nás, že nás bolo znovu vyše 100 súťažiacich a že sa popri domácich opäť pridali ľudia z iných miest, napríklad aj Milan so Samom z Taiwanu. Po súťažnej časti sme sa rozprávali s Laurou Bilíkovou, ktorá vedie tím celoslovenského študentského časopisu HMOTA (subjekt, ktorý sme podporili dobrovoľným štartovným) a s Martinom Gajdošom z Bezobalisu, v spolupráci s ktorým sme pripravili ceny pre víťazné tímy.

Tie sme opäť vybrali tak, aby boli užitočné, radostné a chutné, a aby odrážali hodnoty – lokálna a férová výroba, kvalita a ohľaduplnosť k prírode. Okrem iného si každý z prvých troch tímov našiel jeden rCup – hrnček na cesty s uzáverom, ktorý nezateká. Pekné darčeky pripravili pre súťažiacich aj lektorky z Neboj sa remesla, ktoré nám venovali kožené náramky, vyšívané levanduľové vrecúška, tkané záložky do knihy a bylinkový čaj.

Kvíz moderovali ako vždy Ivan s Lujzou a pripravili sme ho v spolupráci so študentmi, s Dominikou a Maťom z Triple Fingers a Nadáciou Poštovej banky. Celoročný projekt Oflajn 2020 je podporený z programu ACF Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.