Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Nefinančná motivácia

10€

Podrobnosti

Dátum:
31. mája 2017
Čas:
17:00 - 19:00
Cena:
10€
Udalosť:

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Miesto

Voices
Sládkovičova 8,
Trenčín,
Webstránka:
voices.sk

Inšpiratívna prednáška Olivera Jakubíka ponúkne moderný a na aktuálnych odborných poznatkoch postavený pohľad na skutočný vplyv nefinančnej motivácie na zamestnancov a ich pracovnú angažovanosť, vrátane konkrétnych rád a nástrojov pre jednoduchú a okamžitú aplikáciu do praxe. Určená je najmä manažérom, vedúcim tímov, HR špecialistom, podnikateľom a koordinátorom neziskových aktivít.

Na podujatí sa pozrieme na najnovšie výskumy a štatistiky v oblasti finančnej a nefinančnej motivácie, ukážeme si vývoj motivácie a angažovanosti za posledných 10 rokov a povieme si, aké sú aktuálne očakávania a potreby zamestnancov. Naučíme sa 5 nástrojov nefinančnej motivácie z pohľadu psychológie, 5 nástrojov nefinančnej motivácie z pohľadu nastavenia práce a 5 nástrojov nefinančnej motivácie z pohľadu tímovej dynamiky a vzťahov. Nebudú chýbať konkrétne prípadové štúdie, príklady z praxe a diskusia o tom, ako predchádzať demotivácii.

Oliver po období pôsobenia na manažérskych a obchodných pozíciách v roku 2008 založil tréningovú a konzultačnú spoločnosť s cieľom prinášať firmám, manažérom, podnikateľom a freelancerom zmysluplné školenia zamerané na prax a dosiahnutie zmien. V spoločnosti FLOWY s tímom lektorov realizuje ročne desiatky školení zameraných na rozvoj efektívnej komunikácie, získanie nového pohľadu na predaj a prístup k zákazníkom, rast osobnej produktivity a formovanie novej generácie lídrov. V rámci svojej manažérske praxe vytváral a viedol pracovné tímy vo veľkosti od 3 do 120 ľudí. Aj vďaka týmto praktickým skúsenostiam má triezvy pohľad na reálne možnosti vplyvu finančnej a nefinančnej motivácia a na to, s čím všetkým sa manažéri pri svojej práci denne stretávajú.

Podujatie je vypredané, ďakujeme. V prípade záujmu o miesto náhradníka nám, prosím, napíšte na voices@voices.sk.