Máte radi ľudí? Zaujíma vás, ako sa majú, čo robia, čo sa naučili, ale trebárs aj to, čo čítajú, čo počúvajú a ako oddychujú? Počas nepriaznivej epidemickej situácie prijmite naše pozvanie na Instagram Voices. Sériu Na vlastných nohách podporuje Nadácia Orange a pripravujeme ju spolu s Triple Fingers a Coffee Sheep.

V nedeľu 2. mája sme sa porozprávali s Grétkou Pavlovovou o ľuďoch, Atmosfére, Bystrinách, vďačnosti a všeličom možnom.

Grétka Pavlovová vedie tím organizátorov a organizátoriek obľúbeného festivalu Atmosféra, ktorý ako sedemnásťročná založila v rodných Hontianskych Nemciach. V roku 2020 ju Magazín Forbes zaradil do rebríčka úspešných ľudí 30 pod 30. Bola súčasťou tímu festivalu Pohoda, skúsenosti má z organizácie Nexteria, pracovala na projekte pre prezidentskú kanceláriu, bola asistentkou Mira Beblavého a neskôr aj členkou tímu koalície PS a Spolu. Verí, že všetci hľadáme svoju cestu, ak sa však spojíme, dokážeme veľké veci. Aktuálne v združení Bystriny pomáha spájať ľudí, ktorí menia svoje okolie k lepšiemu, a podporuje iniciatívy z celého Slovenska.

odznačik s mačkou, v pozadí Ivan Ježík počas rozhovoru

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram