Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Na vlastných nohách
Stories

Zadarmo

Podrobnosti

Dátum:
25. apríla 2021
Čas:
18:00 - 18:40
Cena:
Zadarmo
Typ udalosti:
Webstránka:
http://www.instagram.com/voices.sk

Miesto

Vaša obývačka

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk
Ilustračný obrázok_Peter Ďuriš

Máte radi ľudí? Zaujíma vás, ako sa majú, čo robia, čo sa naučili, ale trebárs aj to, čo čítajú, čo počúvajú a ako oddychujú? Počas nepriaznivej epidemickej situácie prijmite naše pozvanie na Instagram Voices. Sériu Na vlastných nohách podporuje Nadácia Orange a pripravujeme ju spolu s Triple Fingers a Coffee Sheep.

V nedeľu 25. apríla sme sa rozprávali s Petrom Ďurišom o dobrých životopisoch, budúcnosti personalistiky, návrate do Trenčína a všeličom možnom.

Peter Ďuriš je spoluzakladateľom kickresume.com – online nástroja na vytvorenie zaujímavého a kvalitného životopisu, motivačného listu či webstránky. Využíva ho 1,5 milióna používateľov z celého sveta, najviac z USA. Mnohí vďaka nemu získali pracovné miesto v renomovaných firmách ako Tesla, NASA alebo MI5. S druhým spoluzakladateľom Tomášom Ondrejkom si uvedomujú potenciál dátovej analýzy a čiastočnej gamifikácie v personalistike. Postaviť sa na vlastné nohy im pomohli v prvom slovenskom inkubátore The Spot. Napriek tomu, že potrebnú investíciu získali, nie sú fanúšikmi bezhlavého naháňania kapitálu. Peter hovorí, že pracovať pre Kickresume je preňho nielen o práci, ale najmä o životnom štýle.