Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Na vlastných nohách
Stories

Zadarmo

Podrobnosti

Dátum:
18. apríla 2021
Čas:
18:00 - 18:40
Cena:
Zadarmo
Typ udalosti:
Webstránka:
http://www.instagram.com/voices.sk

Miesto

Vaša obývačka

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk
Ilustračný obrázok_Dušan Matuška

Máte radi ľudí? Zaujíma vás, ako sa majú, čo robia, čo sa naučili, ale trebárs aj to, čo čítajú, čo počúvajú a ako oddychujú? Počas nepriaznivej epidemickej situácie prijmite naše pozvanie na Instagram Voices. Sériu Na vlastných nohách podporuje Nadácia Orange a pripravujeme ju spolu s Triple Fingers a Coffee Sheep.

V nedeľu 18. apríla sme sa o 18:00 rozprávali s Dušanom Matuškom o vzdelávaní, podnikaní, mýtoch a faktoch o bitcoine a všeličom možnom.

Dušan Matuška je mladý podnikateľ, lektor a konzultant nadšený technológiami a matematikou. Je uznávaným školiteľom v oblasti kryptomien. Podieľal sa na vzniku viacerých projektov, o.i. vydareného startupu OCTAGO, ktorý buduje street workoutové ihriská a podporuje rozvoj kondície a športu na školách. Trénerské a prezentačné zručnosti školil vo viacerých krajinách, v posledných rokoch ho však zaujíma najmä finančné vzdelávanie. Pomáha v ňom jednotlivcom aj firmám. Uvedomuje si, že svet peňazí sa mení a nechce, aby z neho boli vynechaní tí, ktorí doň jedného dňa dorastú. Jeho zámerom je preto pomáhať žiakom a učiteľom pri bitcoinovom vzdelávaní.

Usmievajúci sa Ivan Ježík počas rozhovoru pred smartfónom