Máte radi ľudí? Zaujíma vás, ako sa majú, čo robia, čo sa naučili, ale trebárs aj to, čo čítajú, čo počúvajú a ako oddychujú? Počas nepriaznivej epidemickej situácie prijmite naše pozvanie na Instagram Voices. Sériu Na vlastných nohách podporuje Nadácia Orange a pripravujeme ju spolu s Triple Fingers a Coffee Sheep.

V nedeľu 18. apríla sme sa o 18:00 rozprávali s Dušanom Matuškom o vzdelávaní, podnikaní, mýtoch a faktoch o bitcoine a všeličom možnom.

Dušan Matuška je mladý podnikateľ, lektor a konzultant nadšený technológiami a matematikou. Je uznávaným školiteľom v oblasti kryptomien. Podieľal sa na vzniku viacerých projektov, o.i. vydareného startupu OCTAGO, ktorý buduje street workoutové ihriská a podporuje rozvoj kondície a športu na školách. Trénerské a prezentačné zručnosti školil vo viacerých krajinách, v posledných rokoch ho však zaujíma najmä finančné vzdelávanie. Pomáha v ňom jednotlivcom aj firmám. Uvedomuje si, že svet peňazí sa mení a nechce, aby z neho boli vynechaní tí, ktorí doň jedného dňa dorastú. Jeho zámerom je preto pomáhať žiakom a učiteľom pri bitcoinovom vzdelávaní.

Usmievajúci sa Ivan Ježík počas rozhovoru pred smartfónom

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram