Máte radi ľudí? Zaujíma vás, ako sa majú, čo robia, čo sa naučili, ale trebárs aj to, čo čítajú, čo počúvajú a ako oddychujú? Počas nepriaznivej epidemickej situácie sa na Instagrame každú nedeľu s niekým stretneme. Sériu Na vlastných nohách podporuje Nadácia Orange a pripravujeme ju spolu s Triple Fingers a Coffee Sheep.

V nedeľu 28. februára sme sa porozprávali s Ninou Kohoutovou o hudbe, Trenčíne, Londýne, spoluprácach, vlastnej tvorbe a všeličom možnom.

Nina Kohoutová je mladá talentovaná speváčka a hudobníčka. Spočiatku vystupovala sólovo s akustickou gitarou a interpretovala prevzaté skladby obľúbených autorov, neskôr spolupracovala s kapelami Autumnist či Fallgrapp, no postupne začala skladať vlastné veci a začiatkom roka 2020 autorsky debutovala singlom Blue Sunray. Ten naplno ukázal jej potenciál širšiemu publiku a zaslúžene jej priniesol nomináciu na Radio_Head Awards 2020. Jej najnovšou skladbou je Tiny Bit.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram