Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Na vlastných nohách

3€

Podrobnosti

Dátum:
20. októbra 2022
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
3€
Typ udalosti:

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Miesto

kaviareň Coffee Sheep
Matúšova 22, vchod z Mierového nám.
Trenčín,
duo Colorful People počas vystúpenia

Tretie jesenné pokračovanie série bolo o matematike, hudbe a radosti. Hosťami večera boli Zuzana a Peter Berovci, autori učebníc matematiky a iných kníh z vydavateľstva LiberaTerra, a Juraj Holoda, trenčiansky hudobník, skladateľ a producent. Po rozhovoroch o pestrých cestách životom nám duo Colorful People zahralo niekoľko pesničiek. Jesennú sériu sme pripravili vo Voices v spolupráci s Triple Fingers, Coffee Sheep, Nadáciou Orange a Nadáciou ZSE.

Viac o našich hosťoch:

Zuzana a Peter Berovci sú manželia, autori učebníc matematiky a pracovných zošitov, ale aj popularizačných kníh, scenárov či rozprávok a tvorcovia koncepcie Riadeného Aktívneho Učenia. Matematiku učili na základnej, strednej aj vysokej škole, no vyskúšali si aj rôzne manažérske a iné pracovné pozície. Na seminároch, workshopoch a konferenciách sa s učiteľmi a učiteľkami pravidelne stretávajú a rozprávajú. Ich víziou sú slobodné a moderné školy, v ktorých spokojní učitelia a šťastné deti spoločne napĺňajú svoju túžbu vzdelávať sa.

Juraj Holoda je trenčiansky gitarista, klavirista, skladateľ, spevák, aranžér a producent. Jazzovú gitaru študoval na Konzervatóriu Jaroslava Ježka v Prahe, neskôr študoval hru na gitare a perkusie aj v Brazílii. Ako multižánrový gitarista sa zúčastnil mnohých medzinárodných projektov. Na domácej scéne sa ako hudobník, aranžér, producent podieľal na skladbách viacerých slovenských spevákov a spolupracoval s výraznými osobnosťami. Je kapelníkom a manažérom hudobných zoskupení Colorful People a Brasileuros.

manželia Berovci počas rozhovoru