Vo štvrtom pokračovaní jarnej série sa Nika a Ivan rozprávali s Dominikou Rusnákovou a Šimonom Latkóczym. Zisťovali, ako sa dostali ku svojej práci, čo sa pritom naučili, kto im pomohol, ale aj to, čo sa im nepodarilo a čo plánujú robiť v lete. Sériu Na vlastných nohách podporuje Nadácia Orange a pripravujeme ju spolu s Triple Fingers a Coffee Sheep.

Viac o hosťoch:

Dominika Rusnáková vyštudovala pedagogiku výtvarného umenia v Nitre. Spoluzaložila a riadi kultúrno-kreatívne centrum Arta, ktoré vzniká v objekte bývalej továrne na čokoládu a cukrovinky v Piešťanoch. Projekt vytvára priestor pre súčasné umenie a nové formáty podujatí pre mladé publikum, prináša alternatívne aktivity pre verejnosť a v neposlednom rade pomáha budovať v meste zázemie pre kreatívny priemysel.

Šimon Latkóczy je talentovaný hokejový brankár, reprezentant Slovenska v tíme hráčov do 20 rokov, ktorý úspešne pôsobí v USHL, najvyššej juniorskej hokejovej lige v USA. Vlani vyhral východnú konferenciu s mužstvom Chicago Steel a v tejto sezóne s Madison Capitols. Hokej hrá odmalička a medzi svoje najkrajšie doterajšie roky radí aj tie, ktoré úspešne strávil s Duklou Trenčín v mládežníckych kategóriách.

Dominika a Nika počas rozhovoru, diváci v popredí

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram