V májovom pokračovaní série Na vlastných nohách sa Nika Kotláriková a Ivan Ježík rozprávali s Mirkou Uhnak a Petrom Konečným. Hovorili o tom, ako sa dostali k tomu, čo robia, čo všetko sa naučili, ako sa majú, ale aj to, čo čítajú, čo počúvajú a ako oddychujú.

Viac o hosťoch:

Mirka Uhnak študovala na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Je mamou, manželkou a podnikateľkou, ktorá si praje budúcnosť bez predsudkov. Vedie program Mini Tech MBA, v ktorom sa ženy vzdelávajú v oblasti informačných technológií a digitálnych zručností. Pre svoju vášeň a výsledky v oblasti vzdelávania získala niekoľko ocenení, v roku 2019 bola zaradená do rebríčka Forbes 30 pod 30.

Peter Konečný je absolventom katedry filmovej vedy a multimédií na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Známy je ako filmový kritik, šéfredaktor portálu Kinema.sk. Jeho prednášky a kvízy v kluboch, na školách a vo firmách sú legendárne tak, ako aj jeho zaujímavosti zo sveta filmu a videa v relácii Screener. Je spolutvorcom viacerých filmových festivalov a prehliadok a širšia verejnosť ho pozná aj ako spolupracovníka Rádia_FM.

Mirka Uhnak a Ivan Ježík počas rozhovoru pred publikom

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram