Večer vysielaný naživo z trenčianskej kaviarne Coffee Sheep sme otvorili krátkymi rozhovormi s Terinou Barčákovou a Natáliou Kaščákovou z Priestoru a so Zuzkou Ščepkovou z Trenčína na korze o tom, čo majú nové a na kedy presunuli podujatia, ktoré sa kvôli nepriaznivej situácii nemohli uskutočniť. Potom hral multiinštrumentalista, spevák, textár, hudobný skladateľ a producent Jerguš Oravec. Nechýbala ani Divotvorba. Zo svojej literárnej tvorby nám tento raz čítali mladé autorky Martina Havierová, Laura Bilíková a Natália Přibylová. Naše stretnutie zakončili svojím vystúpením držitelia špeciálneho ocenenia Radio_Head Awards 2019, víťazi viacerých súťaží, okrem iných aj Bratislavských jazzových dní 2019, talentovaní Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý. Hudobní kritici ich označujú za výrazné osobnosti mladej slovenskej jazzovej scény a spolu s fanúšikmi sa tešia na ich debutový album, ktorý vyjde v júli. Podujatím divákov sprevádzali Lujza Lehocká a Ivan Ježík.

Za spoluprácu pri príprave podujatia ďakujeme Triple Fingers, Nadácii Orange a všetkým kamarátom a kamarátkam, ktorí svojou prácou výrazne prispeli k tomu, že sme spolu strávili pekný večer.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram