Inšpiratívne rozprávanie Tigrana Aleksanyana pre všetkých, ktorí naberajú odvahu realizovať vlastný nápad, alebo hľadajú podnety a premýšľajú nad tým, ako začať podnikať.

Chceš si otvoriť cukráreň, kvetinárstvo, opravovňu bicyklov či joga centrum, alebo vydať knihu o cestovaní, či zriadiť e-shop, ktorý bude predávať mobily? Je jedno, čo práve robíš, či študuješ alebo pracuješ, ak ťa láka mať svoj malý biznis, toto stretnutie je pre teba. Príď a spoznaj, čo by ti nemalo chýbať pri rozbiehaní podnikania. Dozvieš sa, ako z dobrého nápadu urobíš uskutočniteľný podnikateľský zámer a čím presvedčíš investora či banku, aby ti s tým od úplného začiatku pomohli.

Tigran rád prichádza s novými nápadmi, sám ich testuje, pomáha druhým validovať svoje nápady a to tým, že im kladie otázky a pomáha rátať, či ich nápad môže aj uživiť. Koordinuje program, ktorý pomáha začínajúcim podnikateľom – dokonca aj malým, alebo aj ľuďom, ktorí o podnikaní ešte len uvažujú. Mohli ste ho vidieť rozprávať na Forbes 30 pod 30, Startup Weekendoch, na Pohode či obľúbenom Night of Chances.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram