Praktický workshop s Evou Hrabovskou z WebSupportu o tom, ako napísať prehľadný a príťažlivý životopis a ako sa správne pripraviť na pracovný pohovor. Dobrý životopis je dôležitý. Ak ním zamestnávateľa neupútame, ďalšiu príležitosť nemusíme dostať. Účastníci a účastníčky sa naučia, ako vhodne, prirodzene a zároveň zaujímavo predstaviť seba, svoje vzdelanie, doterajšiu kariéru a skúsenosti. Zistia, aké otázky môžu na pohovore očakávať, ako na ne majú odpovedať a ako získajú informácie, ktoré sú podstatné pre nich. Hoci na weboch dnes existuje veľa informácií a šablón, ešte účinnejšou pomocou sú tipy, skúsenosti a osobné stretnutie s HR manažérkou vyhľadávanej firmy, kde zamestnanci radi pracujú.

Eva Hrabovská pracuje vo WebSupporte viac ako tri roky. S personalistikou a témou ľudských zdrojov sa bližšie zoznámila už počas vysokej školy. Štyri roky pôsobila v medzinárodnej študentskej organizácii AIESEC, kde získala veľa praktických skúseností. Na pohovoroch sa stretla so stovkami kandidátov hlavne na IT pozície, čítala tisícku životopisov. V oblasti HR sa aktívne zaujíma o nové trendy, o zlepšovanie pracovného prostredia a vytváranie kariérneho programu pre každého zamestnanca. Vo WebSupporte sa starajú o svojich zamestnancov s láskou. Pozícia HR manažérky alebo “kto sa o nás postará“ je zameraná na rozvoj a udržanie ľudských zdrojov tak, aby sa u nich každý cítil dobre a užíval si to, na čom práve robí.

Podujatie je vypredané, ďakujeme. V prípade záujmu o miesto náhradníka nám, prosím, napíšte na voices@voices.sk.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram