Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Digitálna garáž a online marketing

Zadarmo

Podrobnosti

Dátum:
10. októbra 2017
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
Zadarmo
Typ udalosti:

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Miesto

Voices
Sládkovičova 8,
Trenčín
Webstránka:
voices.sk

Inšpiratívne rozprávanie Petra Jakuša, certifikovaného partnera Google, o online marketingu a bezplatnom programe Digitálna garáž plné užitočných informácií a nových trendov. Vhodné je pre študentov, podnikateľov a každého, koho zaujímajú nové veci. Spoznáš tu digitálny svet, zistíš počet ľudí nakupujúcich cez internet, osvojíš si základné pojmy a všelijaké skratky ako napríklad PPC a SEO, naučíš sa marketingovú stratégiu SEE-THINK-DO-CARE, objavíš možnosti sociálnych sietí ako nástroja na podnikanie a získaš pohľady z praxe a konkrétne tipy na správne nastavenie reklamy. Po neformálnej prednáške (alebo aj počas nej) bude dostatočný priestor na otázky.

Peter Jakuš je vyštudovaný filmový teoretik, ktorý po škole niekoľko rokov vozil Austrálčanov okolo Európy. Popri tom precestoval niekoľko ďalších kontinentov, aby nakoniec skončil pri weboch a online marketingu. Päť rokov pracoval v ui42, založil akcelerátor pre e-shopy MastersGate a teraz spolu so stočlenným tímom startupu Exponea buduje marketing cloud so svetovým potenciálom. Pre Google pomáha rozširovať povedomie o webovej analytike a digitálnom marketingu v role Google Partners Certified Trainer. Pochádza z Trenčína.

Kapacita podujatia je obsadená, ďakujeme. Registrácie si treba vyzdvihnúť na mieste do 17:45, po tom umožníme vstup aj neprihláseným záujemcom.