Loading udalosti
  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Ako písať texty, ktorým ľudia rozumejú

12€ – 15€

Podrobnosti

Dátum:
27. októbra 2016
Čas:
16:00 - 19:00
Cena:
12€ – 15€
Udalosť:

Organizátor

Voices
Telefón:
0905 889 607
Email:
voices@voices.sk
Webstránka:
voices.sk

Miesto

Voices
Sládkovičova 8,
Trenčín,
Webstránka:
voices.sk

Workshop copywritingu s Jakubom Mazánom je pre všetkých, ktorí chcú písať texty bez zbytočností. Pre blogerov, podnikateľov, či nadšencov, ktorí sa chcú zlepšiť v písaní a marketingu. Pre ľudí, ktorí potrebujú odpromovať svoje produkty a služby a prispôsobiť texty svojim marketingovým nástrojom. Workshop bude zameraný hlavne na praktické ukážky a príklady toho, ako písať správne, jednoducho a zaujímavo.

Text je základným komunikačným prvkom v marketingu aj bežnom živote. Keďže pre podnikateľov je niekedy problém písať o svojich produktoch zrozumiteľne, účastníci sa naučia základné techniky písania textov. Dozvedia sa tiež, či je copywriting ľahký a či existuje zaručený návod na úspech. Odpovedia si na otázku, pre koho píšu a čo musia spraviť pred tým, ako s písaním začnú. Spoznajú fázy písania textov, overené tipy a takisto aj základné chyby pri písaní. Čaká ich tiež niekoľko praktických úloh.

Jakub Kuko Mazán je spoluzakladateľom Truniversity – platformy na vzdelávanie ľudí v marketingu a komunikácii. Marketingu sa venuje viac ako 6 rokov. Pracoval v rôznych reklamných agentúrach ako copywriter a idea maker. V poslednej z nich neskôr z pozície Creative Directora viedol celý kreatívny tím. Pracoval aj na marketingu pre Red Bull, kde spolu so spoločníkom nastavoval komplexné marketingové stratégie. Momentálne je profesionálom na voľnej nohe a naplno sa venuje Truniversity.