Prečo vo WebSupporte nekontrolujú odpracované hodiny, obedové prestávky ani príchody na pracovisko?  Kde sa dá v dnešnej roztržitej dobe nájsť čas pre hlbokú prácu? Čím to je, že v Barcelone ľudia spravia toho dvakrát viac ako v Bratislave? Neformálna prednáška Ľuboša Ľahkého o získaných skúsenostiach, príkladoch, vychytávkach ale aj neúspechoch. Nešlo o rýchlokurz manažmentu, skôr inšpiráciu a priestor na výmenu poznatkov.

Ľuboš vedie produktovo marketingový tím v najväčšej hostingovej firme na Slovensku, vo WebSupporte. Prešiel si pozíciami programátora, social media marketéra aj produktového manažéra. Najviac ho baví dosahovať s tímom veci väčšie, ako by kedy dosiahol on sám. Pracoval v Managerii, pomáhal filmovému festivalu v Trenčianskych Tepliciach, zabezpečoval technickú podporu pre 1. ročník podujatia TEDxTrenčín. Každý deň je pre neho výzvou dokázať, že aj introverti môžu viesť tímy. Rok dochádzal každý deň z Trenčína do Bratislavy a prežil.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram