Workshop so Stanči Karellovou je zameraný na konkrétne tipy a triky z praxe fotenia rôznych podujatí od rodinnej oslavy, svadby, koncertu až po galavečer. Účastníci sa naučia, na čo všetko myslieť a na čo nikdy nezabudnúť pri fotení oficiálneho eventu. Ako byť neviditeľný, no napriek tomu zachytiť všetky podstatné momenty. Ako komunikovať s klientom tak, aby boli po odovzdaní výstupu obe strany spokojné. Ako spraviť fotoreport tak, aby ľudia, ktorí si prezerajú fotky, mali pocit, akoby tam boli tiež. Dozvieme sa aj základné úpravy a jednoduchý postproces eventovej fotografie. Workshop je vhodný pre pokročilých začiatočníkov, ktorí už vedia čo je ISO, čas či clona. Pre všetkých, ktorí už skúšali fotiť event a chcú svoje fotky zdokonaliť, ale aj pre tých, ktorí by chceli fotiť reportáž, no nevedia, kde začať.

Stanči Karellová fotí eventy už 7 rokov, väčšinu koncertov si nielen odskákala, ale aj odfotila. Ako študentka začínala publikovať pre rôzne weby, kluby a festivaly. Keďže ju to stále ťahá ku kultúre, spolupracuje s hudobným vydavateľstvom ajlavmjuzik a prestížnym českým hudobným magazínom Fullmoon. Oficiálne fotila pre viaceré hudobné festivaly: Electronic Beats Bratislava, Wilsonic festival, Waves Festival Bratislava či Festival Pohoda. Okrem kultúry má však slabosť aj pre spoločensky prospešné projekty, a preto je oficiálnou fotografkou coworkingu Impact HUB Bratislava a tiež konferencie TEDxTrenčín.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram