Večerné rozprávanie s mimoriadne aktívnym a tvorivým mímom Vladom Kulíškom. Dozvieme sa, či naozaj vie všetko povedať bez slov, ako sa mu vystupuje samému pred 10 000 ľuďmi, či ľudia v Ázii vnímajú a vyjadrujú emócie inak ako my, čo preňho znamená sloboda a prečo pomáha, behá a medituje. Spýtame sa, ako dokázal spojiť svoj umelecký talent s obdivuhodnými organizačnými schopnosťami. Vítaní sú všetci so zvedavými otázkami, ale aj tí, ktorí chcú iba počúvať a lepšie spoznať zaujímavého človeka z trenčianskeho regiónu.

Vlado Kulíšek je výraznou osobnosťou slovenskej pantomímy a neodmysliteľnou súčasťou kultúrneho života v meste. S jeho menom sa spájajú divadelný festival Sám na javisku, Trenčiansky jazzový festival, Trenčianska hudobná jar, Klub priateľov vážnej hudby a veľa iných aktivít. Ako pantomimista absolvoval tisícky úspešných vystúpení po celom svete. Venuje sa tiež mnohým humanitárnym a charitatívnym aktivitám. Je zakladateľom a správcom Nadácie Počuť srdcom, bol pri zrode fondu Dr. Klaun, účinkoval na podujatiach pre choré, opustené a postihnuté deti v Japonsku, Vietname, Indonézii, Malajzii a Rusku. S hudobníkom Radkom Michalkom tvoria Hudobné pantomimické divadlo Theatre Fortissimo.

Vstup na podujatie je voľný. Registrácia nie je potrebná.

autor fotografie: Juraj Plánka

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram