Workshop s Peťom Šebom je pre všetkých, ktorí rozbiehajú vlastný podnikateľský nápad alebo komunitný projekt. Účastníci sa naučia, ako správne namixovať online pre svoju značku, biznis, neziskovku či komunitný projekt. Dozvedia sa, ako správne komunikovať a používať Facebook, Instagram a Snapchat, čo sa v prostredí social media robí a nerobí, aké sú možnosti jednotlivých sociálnych sietí a výrazy ako Reach, Engagement či Insight už pre nich nebudú záhadou. Zároveň si vyskúšajú pripraviť edičný a content plán či mini kampaň pre svoju organizáciu.

Peter Šebo študoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave, po škole pôsobil 4 roky v špecializovanom mesačníku Stratégie. Vlastní a kreatívne vedie digitálnu marketingovú agentúru PS:Digital, ktorá získala viacero ocenení za digitálnu kreativitu, efektivitu aj PR. Peter pravidelne prezentuje na konferenciách, seminároch či školách a univerzitách.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram