Máte radi ľudí? Zaujíma vás, ako sa majú, čo robia, čo sa naučili, ale trebárs aj to, čo čítajú, čo počúvajú a ako oddychujú? Počas nepriaznivej epidemickej situácie sa na Instagrame každú nedeľu s niekým stretneme. Sériu Na vlastných nohách podporuje Nadácia Orange a pripravujeme ju spolu s Triple Fingers a Coffee Sheep.

V nedeľu 7. marca sme sa rozprávali s Peťom Sedláčikom o fotografovaní, cestovaní, podnikaní, rozhodovaní a všeličom možnom.

Peter Sedláčik pracoval v bratislavských reklamných agentúrach ako art director. Chcel však cestovať, zdokonaliť sa v angličtine, vyskúšať si prácu na voľnej nohe, surfovať a tak sa v roku 2014 spolu so Žužu Gálovou presťahovali do Sydney. Založili si vlastné kreatívne štúdio Crea Crea studio, kde sa venujú vizuálnej komunikácii a storytellingu v rôznych formách (foto, video, dizajn, ilustrácie). S bývalým kolegom Jurajom Stehlíkom vybudovali startup Study Anywhere, ktorý pomáha zahraničným študentom z celého sveta nájsť najvhodnejšiu školu v Austrálii a získať víza. So Žužu sú nadšenými cestovateľmi a autormi blogu Lens Between Us, o ktorom písalo viacero zahraničných magazínov a portálov, vrátane napríklad britského denníka The Guardian.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram