Stretávali sme sa na kávu, počúvali dobrú hudbu, čítali poéziu a trávili celé hodiny zahĺbení do rozhovorov s tými, ktorých máme radi. Kým to bude znovu možné, jeden taký večer sme si spolu pripomenuli na diaľku, z pohodlia vašej obývačky.

Spojili sme sa s Peťom Michalíkom z vydavateľstva Monokel, Jurešom Líškom z kapely Fallgrapp a Tomášom Kompaníkom z Ahaslovakia a prehodili s nimi pár slov o tom, ako sa majú a čo majú nové. Zahrali nám Small Things v zložení Deby Kubrická, Matúš Oravec a Matej Ochodnický. Po nich nás čakala Divotvorba. Zo svojej literárnej tvorby nám čítali Oliver Kožár, Maria-Anna Krupková a Kristína Badáňová. Naše utorkové umelecko-kultúrne stretnutie sme zakončili, ako sa patrí, jazzom. Hudobné vystúpenie si pre nás nachystali Erich a Šimon Vladárovci.

Večer z trenčianskej kaviarne Coffee Sheep sme pripravili spolu s Triple Fingers a odvysielali ho na FB stránke VOICES. Venujovaný bol všetkým ako naše poďakovanie za vzájomnú podporu v tejto neľahkej situácii.

Voices, n.o.
Gen. Viesta 6
911 01 Trenčín

VOICES

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram